Kinnisvarafotod

Head fotod on kinnisvaramüügi juures väga olulised, sest need esitavad esimese mulje potentsiaalsetele ostjatele ja aitavad neil ette kujutada, kuidas nad end selles kinnisvaras tunnevad. Heade fotode abil saab esile tõsta kinnisvara parimaid omadusi ja rõhutada selle unikaalsust ning atraktiivsust.

Samuti aitavad need fotod hõlbustada ostjate otsustamist protsessi ja suurendada nende huvi kinnisvara vastu. Üldiselt võib öelda, et heade fotode olemasolu kinnisvaramüügi juures võib olla vahetu mõju müügiedule ja aitab kiirendada müügiprotsessi.

Võta ühendust

Müügi ja üüripildid

Ilusad fotod on korteri müümisel ja üürimisel väga olulised, sest need aitavad korterit kõige paremalt võimalikul viisil esitleda, tekitavad huvi potentsiaalsetes üürnikes ja ostjates ning suurendavad korteri müügi või üürimise edukust.

Külaliskorterid

Kuna paljud külalised otsivad majutust internetist ja pildid on sageli esimene asi, mida nad vaatavad, on külaliskorterite heade fotode kasutamine AirBnB ja Booking.com’i platvormidel hädavajalik. Kvaliteetsed pildid võivad potentsiaalsetele külalistele jätta kauakestva positiivse mulje, mis omakorda võib suurendada nende tõenäosust broneerida majutusruum. Seega, külaliskorteri pildistamine on väga oluline investeering, mis võib suurendada majutusruumi müügiedu ning aidata omanikel leida kiiresti uusi kliente.

Droonipildid

Droonifotod pakuvad täiesti uut perspektiivi kinnisvara ja selle asukoha kohta. Droonifotod võimaldavad näidata kinnisvara ümbrust, naabruskonda ja piirkonda ning anda ostjatele parem ettekujutus ümbruskonna võludest ja võimalustest. Lisaks võivad droonifotod esile tuua kinnisvara asukoha ja orientatsiooni, sealhulgas päikesevalguse sissepääsu ja väljavaateid.

Kõik need tegurid aitavad ostjatel teha informeeritud otsuseid ja saada paremat arusaamist kinnisvara väärtusest. Lisaks sellele, kui kinnisvara paikneb kaunis piirkonnas või on sellel ilus aiakujundus, on droonifotod suurepärane viis selle esiletõstmiseks ning võivad muuta müügikuulutuse atraktiivsemaks.

Ärikinnisvara

Ärikinnisvara pildid peaksid kajastama hoone parimaid omadusi, nagu arhitektuuriline disain, fassaadi materjalid, sissepääsud ja pargid. Pildid peaksid esitama ka hoone interjööri ja selle suurimaid müügiargumente, nagu näiteks kõrged laed, avatud pinnad, looduslik valgus ja muud eripärad. Ühtlasi on oluline esitada ka hoone asukoht, et anda potentsiaalsetele klientidele paremat ettekujutust kinnisvara asukohast.

Kuna ärikinnisvara on suurem ja komplekssem kui tavaline elamu, siis on mõistlik kaaluda ka droonipildistamist. Droonipildid võivad anda potentsiaalsetele klientidele parema ülevaate hoone ümbrusest ja aitavad esile tõsta hoone asukohta. Sellised pildid võivad anda ka unikaalse vaatenurga hoonele ja tema ümbrusele, mis võib klientidele huvi tekitada.