logo

Kinnisvara pildistamine

Soovid edukalt kinnisvara müüa või üürida?

Hea kinnisvara foto äratab alati tähelepanu ja tõstab kuulutuse vaadatavust. Esiteks annavad ilusad ja korrektselt jäädvustatud pildid objektist väga hea ülevaate, teiseks aitab hea kvaliteediga pilt ka konkurentidest eristuda. Kinnisvaraportaalides leidub palju sarnaseid kuulutusi ja korrektselt vormistatud fotod tõstavad huvi kuulutuse vastu veelgi enam ning kiirendavad seeläbi ka müügiprotsessi!

Kui aga tunned, et vajad pildistamisel professionaali abi, siis alati on tervitatav kaasata müügiprotsessi selleks orienteeritud kinnisvara fotograaf!

Enne pildistamist tuleks kriitilise pilguga üle vaadata müüdava objekti seisukord ja vajaduse korral teha värskendusremont: puhastada vannitoa vuugid (eemaldada hallitus), pahteldada ja värvida toa seinad, eemaldada või vahetada katkised ribakardinad uuemate vastu ning võimalusel vahetada välja ka kulunud parkett jne. Loomulikult tuleks enne kinnisvara pildistamist koristada/puhastada ka kõik ruumid ning korjata kokku kõik üleliigne: vannitoas kodukeemia pudelid, nipsasjakesed, põrandalapid, kuivatusrest jne. Elutubades pesta aknad ning puhastada pinnad tolmust. Köögis tuleks puhastada kapiuksed ja kodutehnika. Magamistoas võiks katta voodi maitseka ühetoonilise päevateki ja dekoratiivpatjadega. Kõikides ruumides tuleks välja vahetada katkised lambipirnid. Soovitav on kasutada igal pool ühesuguse heledusega valgustust. Korjake ära kõik üleliigne, sest mida rohkem puhast vaba pinda, seda avaram mulje! Siin kehtib ütlus – „Less Is Always More“!

Alles võiks jätta mõned maitsekad sisekujunduselemendid, lisada vaasi värsked lõikelilled või panna lauale apetiitsete puuviljadega täidetud vaagen.

Kinnisvara müümisel on hästi oluline ka emotsiooni edasi andmine!

Huvi korral võta ühendust juba täna!